Aktualności

Sii - Partner strategiczny

Dodano: 25.08.2022

W tegorocznej edycji Biegu Fabrykanta uczestnicy po raz pierwszy mogli wziąć udział w akcji charytatywnej wpłacając dodatkowe środki podczas rejestracji do zawodów dla Fundacji Gajusz. Biegacze, którzy zdecydowali się na taki wybór pobiegną z numerami startowymi z logo fundacji, a dodatkowo partner zawodów firma Sii, ze swojej strony wpłaci również równowartość zebranych środków, na konto Fundacji. Pracowników Sii spotkanie nie tylko wśród biebaczy, ale również wśród wolontariuszy, "niebieska ekipa" wspierać będzie Was na punkcie z wodą. 

- W najbliższą sobotę 60 biegaczy Sii Running Team z całej Polski weźmie udział w tegorocznej edycji Biegu Fabrykanta. Pracownicy, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie spotkają się również na tzw. pasta party, podczas którego będą mogli się zintegrować i lepiej poznać – mówi Katarzyna Domańska, CSR Manager w Sii Polska. Udział Sii Polska w Biegu Fabrykanta jest związany z celebrowaniem 10 urodzin łódzkiego oddziału firmy. Dzięki wewnętrznemu programowi Sii Power Volunteers podwoimy środki wpłacone przez wszystkich uczestników biegu, którzy rejestrując się na wydarzenie wybrali ścieżkę charytatywną i zdecydowali się wesprzeć Fundację Gajusz – dodaje Katarzyna Domańska.

Dodatkowo wspólnie Sii z przygotowaliśmy dodatkową kategorię w biegu głównym dla branży IT.  Więcej informacji o Sii Polska dostępnych jest na stronie: sii.pl

Partner strategiczny:

Partnerzy:

Partnerzy techniczni:

Partnerzy biegów dla dzieci:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

Organizator:

Współorganizatorzy: