Aktualności

10. Bieg Fabrykanta - Komunikat

Dodano: 20.05.2020

Cześć,
 
Zapewne czekaliście na wieści dotyczące 10. Biegu Fabrykanta?
Analizując sytuację związaną z pandemią, mając coraz mniej czasu na organizację zawodów oraz w dalszym ciągu brak perspektyw na pozwolenie na zorganizowanie tak dużej imprezy w ostatnich tygodniach sierpnia, zmuszeni jesteśmy podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w historii biegu i przełożyć jubileuszową dziesiątą edycję na 28 sierpnia 2021 r.
 
Nikt jednak nie chce czekać, aż tak długo, żeby móc sprawdzić się na dystansie 10 km! Dlatego postanowiliśmy w tym roku zaprosić Was do zabawy w Wirtualnym Biegu Fabrykanta. Będzie to dla nas wszystkich mała namiastka imprezy biegowej, która mamy nadzieję wyzwoli w Was sporo emocji i pozwoli choć przez chwilę znów porywalizować z przyjaciółmi we „wspólnym” biegu. Nie zabraknie medali, wyników „live” oraz kilku niespodzianek, które szykowaliśmy na jubileuszową edycję! Zapisy wystartują już 22 maja o godzinie 20:00! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.biegfabrykanta.pl.
 
Pamiętamy również o naszych najmłodszych uczestnikach, którzy co roku rozpoczynają zmagania na trasach Biegu Fabrykanta! Zapisy na Wirtualne Biegi Małego Fabrykanta wystartują tradycyjnie 1 czerwca.
 
Startując w Wirtualnym Biegu Fabrykanta wspieracie Stowarzyszenie Bądź Aktywny oraz naszych lokalnych partnerów! Liczymy, że pomoże to nam i naszym podwykonawcom przetrwać ciężki czas i wrócić do organizacji tradycyjnych biegów, bez których wszyscy nie wyobrażamy sobie przyszłości!
 
Tymczasem do zobaczenia na trasie Wirtualnego Biegu Fabrykanta!

Partnerzy:

Partnerzy techniczni:

Partnerzy biegów dla dzieci:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

Organizator: