You are here: Home » Wolontariat

Wolontariat

wolontartiat-01

Klub Sportowy „Alaska” poszukuje wolontariuszy, którzy chcą współtworzyć 8. Bieg Fabrykanta w ramach którego odbędą się Biegi Małego Fabrykanta. Zawody odbędą się 25 sierpnia 2018 r. na terenie Księżego Młyna w Łodzi. Poszukujemy osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenie, poznać ciekawych ludzi, które lubią sport i kontakt z ludźmi, chcą przeżyć przygodę, cechują się rzetelnością oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Wolontariusze współpracować będą z doświadczonym zespołem osób zajmujących się organizacją imprez sportowych. Udział w przygotowaniu biegu to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności przy pracy i organizacji biura zawodów, startu/mety czy prawidłowym zabezpieczeniu trasy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób uczących się, pracujących jak i emerytów. Współpraca przy organizacji Biegu Fabrykanta to nie tylko praca, ale przede wszystkim pomoc biegaczom, którzy będą zmagać się z dystansem, walczyć o wygraną czy pokonywać swoje słabości.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dla wszystkich osób, które zgłoszą się do pomocy przy organizacji jednej z największych imprez biegowych w województwie łódzkim przygotowaliśmy specjalny pakiet:

– pamiątkowa koszulka marki Saucony

– certyfikat

18716733_1435451759848879_1361609197_nDane kontaktowe:
Wiola Krauze
609 203 400
wolontariat@biegfabrykanta.pl