You are here: Home » 2016 » Klasyfikacja drużynowa podczas 7. Biegu Fabrykanta

Klasyfikacja drużynowa podczas 7. Biegu Fabrykanta

fabrykant_lodz_bieg_2016_164W ramach 7. Biegu Fabrykanta przeprowadzona zostanie klasyfikacja drużynowa. Wyróżnione zostaną trzy najlepsze drużyny, a każdy zawodnik wchodzący w skład czteroosobowego zespołu otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrody ufundowane przez naszych partnerów – firmę Squeezy oraz Compressport.
Przypominamy, że do 7. Biegu Fabrykanta można się zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl, na liście startowej jest już ponad 850 zawodników!

Nagrody:

1. miejsce – wszyscy członkowie drużyny otrzymają bony na skarpety kompresyjne marki Compressport do zrealizowania w sklepie Trucht

2. miejsce – wszyscy członkowie drużyny otrzymają bony na opaski kompresyjne marki Compressport do zrealizowania w sklepie Trucht

3. miejsce – wszyscy członkowie drużyny otrzymają zestawy żeli Squeezy oraz pasy na numer startowy marki Compressport.

Przypominamy, że: drużynowa to zgodnie z regulaminem zespół czteroosobowy w tym co najmniej jedna kobieta. Warunkiem sklasyfikowania jest ukończenie biegu przez wszystkich członków drużyny. Sklasyfikowane zostaną tylko i wyłącznie drużyny, które podadzą identyczną nazwę swojego zespołu (Klub Sportowy Alaska, KS Alaska, K.S. Alaska – to nie są te same drużyny). O kolejności w klasyfikacji decyduje suma czasów wszystkich zawodników w drużynie.